Zabawa na pożegnanie karnawału w świetlicy szkolnej

Utworzono dnia 02.03.2020

Dnia 25 lutego 2020 r. w naszej świetlicy odbyła się zabawa kończąca karnawał. Na wstępie dzieci usłyszały kilka słów na temat tradycji i strojów karnawałowych w Polsce i na świecie. Następnie, uczniowie tańczyli w rytm lubianych i popularnych przebojów, brali udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez wychowawców. Największym powodzeniem cieszyły się konkursy z nagrodami, takie jak "taniec z balonem", "tańczące krzesła", "pląs na gazecie", "najładniej tańcząca para". W trakcie zabawy czekał na naszych wychowanków słodki poczęstunek i pyszna herbatka. Wszyscy dobrze się bawili i chętnie uczestniczyli w przygotowaniach do zabawy i konkursach. Podczas zabawy panowała przyjazna i wesoła atmosfera.

Zabawa na pożegnanie karnawału w świetlicy szkolnej

Utworzono dnia 02.03.2020, 09:09