Świetlicowa zabawa karnawałowa

Utworzono dnia 04.03.2019

W  dniu  1  marca  2019  roku w  świetlicy  szkolnej   odbyła  się  zabawa na  zakończenie  karnawału .  Na  początek  uczniowie  usłyszeli  kilka  słów  na  temat  tradycji  karnawału  w  Polsce  i  na  świecie  a  także  co  nieco  o  strojach  karnawałowych  i  maskach . Uczestnicy  zabawy  brali  udział  w konkursach  i  zabawach : „gorące  krzesło” , taniec  na  gazecie , taniec  z  balonikiem , konkurs  plastyczny „śmieszny  portret” ,  konkurs  taneczny „ taniec  z  gwiazdami” a  także  konkurs  na  najlepiej  tańczącą  parę  oraz  strój  karnawałowy . Na  bawiących  się  czekał  słodki  poczęstunek  i  nagrody  niespodzianki  w  konkursach . Najlepszym  strojem  karnawałowym  , który  na  wszystkich  zrobił  ogromne  wrażenie  był  strój  Japonki  oddany  z  dbałością  o  szczegóły . Nasza  Japonka – to  Oliwia  Król  z  klasy  2B . Uczestnicy  zabawy  dobrze  się  bawili  i  bardzo  chętnie  brali  udział  w konkursach . Zabawę  karnawałową  oraz  konkursy   przygotowały  panie  : Iwona  Bonio , Elżbieta  Mroczkowska  oraz  Mariola  Pocheć .

Utworzono dnia 04.03.2019, 11:59