"Trzynastka" najlepsza w mieście

Utworzono dnia 17.12.2019

Siatkarska reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 13 wywalczyła mistrzostwo miasta. Podopieczne Beaty Ciepluch i Radosława Sławińskiego przekonywująco pokonały swoje rówieśniczki z miasta podczas turnieju rozgrywanego w Miejskiej Hali Sportowej w dniach 16,23 listopada oraz 14,15 grudnia.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Tytuł mistrzowski wywalczyły reprezentantki „Trzynastki”, które wygrały wszystkie mecze bez straty seta, wyraźnie dominując nad przeciwniczkami.

TABELA KOŃCOWA

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 13

II miejsce Szkoła Podstawowa nr  1

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 12

IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 10

V miejsce Szkoła Podstawowa nr 11

VI miejsce Szkoła Podstawowa nr 9

VII miejsce Szkoła Podstawowa nr 6

Szkoła Podstawowa nr 13 Starachowice grała w składzie: Karolina Pocheć, Klaudia Jakubowska, Ada Drabik, Amelia Duda, Julia Werbowecka, Patrycja Szwagrzyk, Ola Jurkowska, Zuzanna Klepacz, Amelia Piotrowska, Kamila Margas, Alicja Wójtowicz

(opiekunowie Beata Ciepluch i Radosław Sławiński).

Zespoły uczestniczące w zawodach zostały nagrodzone piłkami i dyplomami .

"Trzynastka" najlepsza w mieście

Utworzono dnia 17.12.2019, 20:19