Dzielenie się rezultatami - Erasmus+

Utworzono dnia 17.12.2019

Uczestnicy projektu Erasmus+ ,  Siła w naszej różnorodności - dzielą się rezultatami wypracowanymi podczas realizacji projektu.

Szkolenie dla  nauczycieli starachowickich szkół podstawowych zorganizowane przez zastępcę prezydenta miasta, panią Anetę Nasternak  w dniu 09.12.2019r. było doskonałą okazją do zaprezentowania rezultatów projektu. Iga i Karolina przedstawiły cele i etapy projektu, a następnie przeprowadziły warsztaty według jednego z naszych scenariuszy. Mamy nadzieję, że zestawy scenariuszy, które otrzymali nauczyciele, będą służyły w ich szkołach do kształtowania wśród młodzieży postaw tolerancyjnych, otwartych na różnorodność. Podobnie, jak to się dzieje w naszej szkole.10.12.2019r. Piotr, Karolina, Patrycja, Amelka i Ola prowadziły zajęcia dla rówieśników. Po obowiązkowych zadaniach integracyjnych ukierunkowanych na odkrywanie różnorodności przyszedł czas na układankę o tematyce architektonicznej wzbogacającej słownictwo z języka angielskiego i niemieckiego, a następnie uruchomienie kreatywności potrzebne podczas budowania wybranych obiektów architektonicznych. Zajęcia minęły niepostrzeżenie, co świadczy o tym, że wszyscy bardzo dobrze się bawili. Ankieta podsumowująca zajęcia pokazała, że cele projektu zostały osiągnięte.

Wkrótce scenariusze będą dostępne na naszej stronie. Więcej informacji na temat projektu: „ Siła w naszej różnorodności” znajdziecie na facebooku  https://bit.ly/2TR4XNj

Dzielenie się rezultatami - Erasmus+

Utworzono dnia 17.12.2019, 08:57